В Вашей корзине
товаров 0
на сумму 0 грн.
 
(097) 963 50 09
(066) 755 15 68
 
 
Главная Тренажерний зал SPORTCLUB GLADIATOR

Тренажерний зал SPORTCLUB GLADIATOR


Спортклуб ГЛАДІАТОР у Тернополі

На першому панорамному фото зображено тренажерний зал в Тернополі. Купити абонемент чи записатись на пробне заняття Ви можете по контактах внизу статті. В тренажерному залі GLADIATOR є все необхідне для проведення якісного силового тренування: зона вільних ваг, кардіозона, вагоблочні тренажери та найголовніше, - досвідчені тренера.

 

Спортивний зал у Тернополі з тренажерами

Якісні та недорогі тренажери в Тернополі в даному залі були придбані в BruStyle. На фото бачу машину Смітта, декілька штанг з різними вагами, професійні лавки для жиму штанг та гантелей та рамку для присідань.

Скамья для пауэрлифтинга  Скамья для жима лежа пауэрлифтерская

Нещодавно тренажерний зал в Тернополі було оновлено новою лавкою для жиму. Дана лавка може підходити як для новачків так і для професійних атлетів. А її основне призначення - пауерліфтерський жим лежачіз вагою штанги до 600 кг. Лавка для пауерліфтингу виконана з страхувальними ловушками для грифа, зі платформами для помічника чи тренера, є роліки для відцентрування грифу та домкратний механізм регулювання висоти стійок лавки для жиму лежачі для пауерліфтингу.

Тренажерный зал BruStyle

Знову на панорамному фото в Тернополі зображено всі тренажери. Бачимо, що зал Гладіатор в Тернополі від компанії BruStyle уютний, зручний, має всі необхідні професійні тренажери для всебічного тренування та підтримання свого тіла в тонусі.

Скамья регулируемая   Лавка регульована ТС-102

На першому фото зображено лавку регульовану, яка використовується разом зі стійками ПРОФІ для жиму лежачі. На лавці з регульованим кутом нахилу можна також виконувати вправи з гантелями. На другому фото також зображено лавки, які використовують для вправ з професійними гантелями.

Ричажна тяга Тернопіль

На фото в тернопільському тренажерному залі з тренажерами BruStyle зображено ричажну тягу ТС-306 на вільних вагах з ричагом підриву для зручності виконання вправ.

Тренажер для ніг Рзгинач бедра сидячи у Тернополі

На останньому фото - комбінований тренажер для мязів стегна - сгинач-розгинач ТС-218. Тренажер переводиться з одного в інше положення за допомогою мехфіксаторів. Займаючись на тренажері ви матимете красиву та підтягнуту передню та задню частини бедра. Купити тренажерний зал в Тернополі від BruuStyle можна на сайті SportSoft.com.ua. Ми пропонуємо купити тренажерний зал під ключ. Допоможемо з вибором спортивних тренажерів, кардіообладнання, спортивного покриття та іншого обладнання для тренажерних залів.

 

З питань тренувань в тренажерному залі в Тернополі ГЛАДІАТОР,  звертайтесь до клубу:

м. Тернопіль, бульвар Просвіти, буд. 21
Графік роботи: з понеділка по суботу - з 11:00 до 22:00, в неділю - з 11:00 до 18:00!
 
Телефон:(050) 736-6256